Szukasz unikatowej biżuterii wysokiej jakości? Udaj się do jubilera

Szukasz sklepu jubilerskiego Kraków? Koniecznie powinieneś skierować się na obraczki.net.pl.

Wraz z ożywieniem rynku oraz rozpowszechnieniem się dostępu do internetu, zmodyfikowaliśmy również nasze zwyczaje odnośnie dokonywania zakupów. Obecnie chętnie wykorzystujemy możliwość zakupów w sieci. I choć w internecie można wyszukać nieomal wszystko, nadal wiele rzeczy należy nabywać w sklepach stacjonarnych. Biżuteria stanowi jedną z nich.

Plusy odwiedzin w sklepie jubilerskim

Kupno platynowego pierścionka, broszki lub łańcuszka łączy się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Zatem, aby być pewnym, iż biżuteria spełni całkowicie nasze wymagania, powinniśmy zobaczyć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest kilka argumentów, które uzasadniają takie postępowanie. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, przede wszystkim jeśli mamy zamiar nabyć pierścionek czy też obrączki, możemy nałożyć biżuterię oraz przekonać się jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na naszym palcu. Jeśli natomiast znajdziemy wzór pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on za luźny lub zbyt ciasny, jubiler na nasze życzenie dopasuje go do właściwego obwodu lub wykona nowy. Następnym atutem zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania rzetelnej wskazówki złotnika. Zaprezentuje on popularne nurty we wzornictwie, poradzi nam jak dobrać właściwy kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, a osobom szukającym biżuterii na prezent doradzi, co teraz wręcza się na ślub, chrzest czy urodziny.

Jakie usługi oferuje oferuje jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich wyrobów, ale również pełnią dodatkowe usługi. Najważniejszą z nich jest renowacja popsutej biżuterii. Jeśli zerwał się nam wisiorek albo wypadł kamień z kolczyka, jubiler szybko i po mistrzowsku naprawi go w swoim zakładzie. Gdy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś, kto posiadał mniejszy rozmiar palca, złotnik zmieni obwód takiego pierścionka. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje również na wisiorku lub pierścionku datę, gratulacje, podziękowania albo inny ważny dla nas tekst. Natomiast jeżeli pragniemy sprezentować komuś wyjątkowy upominek, albo mamy swój pomysł na zawieszkę albo broszkę, możemy polecić jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeżeli w domu posiadamy zniszczoną lub zbędną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym funkcjonuje skup złota.

Siedziba:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]