biżuteria z cyrkoniami, kolczyki z cyrkoniami, cyrkonie

Srebrne kolczyki z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami to stylowy podarunek dla eleganckiej kobiety. Tego typu świecidełka doskonale komponują się z pierścionkami wyprodukowanymi ze srebra. Przyjrzyjmy się więc, jak kupować biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – jak są wytwarzane

Cyrkonie to wytwarzane przez człowieka imitacje naturalnych klejnotów, posiadające znakomite właściwości optyczne. Połyskują w słońcu kryształowym blaskiem, są odpowiednio polerowane oraz bezbarwne. Ich wygląd doskonale przypomina drogocenne brylanty, sprawdzają się zatem jako element biżuteryjny. Na rynku znajdziemy również kolorowe odmiany cyrkonii – poprzez użycie różnych składników można otrzymać następujące odcienie: szafirowy, czerwony, seledynowy, brunatny. Najczęściej wyrabia się kolczyki z cyrkoniami, ponieważ pasują na każdą okazję – jako upominek z okazji rocznicy ślubu lub na Gwiazdkę.

Wytrzymałe i piękne kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym szeroko wykorzystuje się cyrkonie, przede wszystkim w połączeniu ze srebrem. Te szlachetne dodatki są twarde i wytrzymałe na czynniki mechaniczne, co sprawia, że znakomicie pasują do srebrnych pierścionków, tzw. nausznic, jak również zawieszek. Gdzie możemy zakupić dodatki z cyrkoniami? Ogromny asortyment mają sklepy internetowe, gdzie możemy zobaczyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w rozmaitych rozmiarach i niskich cenach. Wystarczy parę kliknięć i mamy upragnioną i elegancką biżuterię. Nabywcy często zamawiają proste kolczyki, chociaż popularne są też te różnorodnie dekorowane.