Na romantyczne spotkania i na co dzień – kolczyki serduszka

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o kolczyki srebrne serduszka, uzyskasz na www.bizutik.pl.

Kolczyki serca są jednym z najchętniej nabywanych rodzajów biżuterii damskiej oraz dziecięcej – można je ubrać na wszelkie okazje, świetnie podkreślają urodę, są również perfekcyjnym pomysłem na podarek. Jakie formy kolczyków występują na rynku? Z jakich surowców zwykle są produkowane kolczyki serduszka?

Kolczyki serduszka – dla dzieci oraz dorosłych

Motyw serca jest szeroko wykorzystywany w jubilerstwie. Stanowi on podłoże do projektowania kolczyków zarówno dla dziewczynek, jak i dla pań. Kolczyki serca bywają delikatnym dodatkiem do szeregu stylizacji. Występują zarówno w formie kolczyków wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi rodzaj kolczyków jest na ogół wybierany na niezobowiązujące okazje – ubieramy je do pracy albo na co dzień. Kolczyki sztyfty nie dominują stylizacji, tylko niezauważalnie podkreślają prawdziwą urodę właścicielki. Tymczasem długie kolczyki serduszka mogą być zastosowane do optycznego wyszczuplenia oblicza oraz wydłużenia szyi. Takie kolczyki pasują na bale sylwestrowe, spotkania z ukochanym oraz okazjonalne wyjścia i świetnie zgrywają się one z szykownymi sukienkami. Natomiast dziewczynki mogą założyć kolczyki serca zarówno na Pierwszą Komunię świętą, jak i do szkoły.

Kolczyki serca – znakomity prezent dla ukochanej kobiety

W sprzedaży dostępne są kolczyki serduszka wytworzone ze srebra i złota. Popularnością cieszą się również modele pozłacane, które są tańsze, a jednocześnie prezentują się bardzo wspaniale. Zarówno kolczyki wiszące, jak i sztyfty mogą być inkrustowane szlachetnymi kamieniami, przykładowo cyrkoniami, które podkreślą urodę właścicielki. W sklepach znajdziemy kolczyki serduszka w kolorze rubinowym bądź lazurowym, jak również modele emaliowane. Biżuterię ze wzorem serca można wręczyć w prezencie członkowi rodziny, m.in. na Dzień Babci, rocznicę ślubu oraz z wielu innych okazji. Wręczone kochanej kobiecie – partnerce, matce lub dziewczynie, kolczyki serca będą stale przypominać o istniejącej między wami więzi, szacunku i miłości.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]