kolczyki na sztyftach, kolczyki sztyfty, kolczyki ze sztyftami, biżuteria srebrna

Kolczyki na sztyftach – dyskretne i stylowe

Na to, jak będą wyglądały klipsy, wpływa zarówno wykorzystany do ich zrobienia kruszec, wzór oraz ozdobne kamienie, ale również typ mocowania. Na rynku dostępne są rozmaite typy mocowań – na przykład długie bigle lub małe sztyfty. Te ostatnie to najlepszy zakup dla wszystkich Pań, które cenią minimalizm i komfort, ponieważ niewielkie kolczyki na sztyftach nie zahaczają o ubranie i nie obciążają ucha. Bardzo ważna jest także różnorodność projektów kolczyków na sztyftach – znajdziemy wśród nich modele na wyjątkowe okazje oraz te, które śmiało można zakładać do pracy.

Kolczyki na sztyftach do odświętnych strojów

Kolczyki na sztyftach są nierzadko bardzo eleganckie, a jednocześnie nie zniechęcają zbytkiem. Najlepszym pomysłem okażą się z pewnością srebrne kolczyki wysadzane niewielkimi, szlachetnymi kamieniami – turkusem lub bursztynem. Szczególnie dobrze pasować będą do stonowanych, lecz stylowych strojów – ich wkomponowanie upraszczają małe gabaryty i prosty projekt.

Kolczyki na sztyftach do pracy

Z tych samych względów kolczyki na sztyftach mogą być zakładane także do codziennych strojów. Do biura dobrze założyć przede wszystkim kolczyki na sztyftach zdobione syntetycznymi minerałami – prezentują się prawie równie korzystnie, co prawdziwe, a ich możliwe zgubienie nie będzie tak bolesne. Syntetyczne minerały, które najlepiej komponują się ze sztyftami, to cyrkonie. Czasem również warto postawić na kolczyki na sztyftach ze zrobioną z tworzywa sztucznego humorystyczną główką.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]